Salmon and Turkey with Pumpkin and Catnip

€2.55
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Apraksts:

Super Premium Quality Cat Food

Lasis ar Titaru un ķirbi ar kaķu metru

Lasis ar Titaru (min 68%. Ietver liesa gaļa, sirds, aknām un plaušām), Cooking ūdeni, ķirbju, minerālvielas, lašu eļļa, catnip.

Mūsu garšīgi recepte "Lasis un Turcija ar ķirbi un piparmētru Kaķi" ir naudas maisījums gardu lašu un tītara gaļu. Nē Graudi Nē špakteles, bez pievienota cukura vai sāls, un nekādas mākslīgas krāsvielas vai konservantus.

Lai nodrošinātu maksimālu labumu un garšas īpašībām ar recepti, kā arī mēs esam bagātināts šo pilnu pārtiku ar:

Ķirbju: Mazkaloriju pārtikas bagāta ar A vitamīnu, C vitamīnu, beta-karotīna, šķiedrvielu, kālija, cinka, kalcija un magnija. Ietvertā ķirbju šķiedras uzsūc ūdeni un palīdz mazināt kuņģa sajukums. Tā satur arī antioksidantus. Tas ir ideāli piemērots ar lieko svaru mājdzīvniekiem, jo ​​tas palīdz regulēt cukura līmeni asinīs un palielina sirds un asinsvadu veselību.

Catnip: The Nepeta cataria (catnip) ir labi pazīstama tās ietekmi uz uzvedību kaķiem, gan mājas un savvaļas lielāki (un pat lielie kaķi). Spēcīga un patīkama, ka augu smaku, kas nāk, piemēram, piparmētru, piesaista tos. Catnip palīdz saglabāt veselību kaķis, un tas ir ideāls, lai iegūtu kaķiem ar lieko svaru vai mazkustīgs īstenot; arī mudina viņus spēlēt un uzlabot savu garastāvokli.

Sastāvdaļas ir rūpīgi apstrādāti svaigi pēc rūpīgas veterinārās pārbaudes un kontroles. Tādējādi mēs nonākam pie augstākā līmeņa kvalitāti un drošību. Ar maigu tvaicējot mēs iegūtu sastāvdaļu īpašības saglabājas praktiski neskarts kopumā.

Analītiskie komponenti:

Kopproteīns 10,8%
Kopeļļas un tauki 6,7%
Neapstrādātas šķiedras 0,5%
Koppelni 2,5%
Mitrumu 75,0%

Vit.and minerāli:

Vitamīns D3 - 200 UI / Kg
Jods - 0,75 mg / kg
Mangāns - 3,0 mg / kg
Cinks - 15 mg / kg
Taurīns - 1.500 mg / kg